http://www.strzelec.witryna.info/

Gdzie można postrzelać ?

Strzelania prowadzimy na odpowiednich do tego celu obiektach-strzelnicach, najczęściej na strzelnicy „Zielonej” w Jeżowie Sudeckim przy Jeleniej Górze. Niemniej jeżeli mieszkasz daleko a obok ciebie jest odpowiednia strzelnica, istnieje możliwość przeprowadzenia strzelań w Twojej okolicy.


 

Wystarczy zadzwonić… dokładnie tak, imprezy strzeleckie, treningi, szkolenia i inne formy rekreacji wymagają zabezpieczenia logistycznego w czasie, ale nie ma powodu do zmartwień zajmujemy się wszystkim i umawiamy się na dokładny termin.


 

Spełnimy twoje potrzeby, w zależności od tego czego sobie życzysz zorganizujemy

strzelanie rekreacyjne, pikniki strzeleckie, naukę strzelania, treningi strzeleckie albo prezent strzelecki dla wybranej przez Ciebie osoby, lub inną formę imprezy strzeleckiej wg twojego pomysłu - oczywiście zgodną z przepisami.

 

 

Kiedy przyjedziesz na strzelnicę,  będziesz musiał wpisać się do książki rejestru pobytu na strzelnicy, co jest jednocześnie potwierdzeniem znajomości regulaminu i zasad prawidłowego obchodzenia się z bronią, ale bez obaw, na miejscu przed strzelaniem instruktor zaznajomi cię z zasadami bezpieczeństwa, oraz przeszkoli w posługiwaniu się bronią którą wybrałeś do strzelań. Jeżeli będziesz w większej grupie np. w gronie znajomych porozmawiamy o rabacie, zapraszam.