http://www.strzelec.witryna.info/

 

 

 

W związku z licznymi pytaniami odnośnie rodzaju, struktury oraz posiadanych uprawnień wyjaśniamy :

Firma Szkoleniowo-Usługowa Strzelec. Ryszard Lech właściciel firmy „Strzelec” prowadzi działalność szkoleniową od 2007r, początkowo szkoleniami objęci byli wyłącznie funkcjonariusze służb mundurowych, jednak w 2012r, działalność została otwarta na rynek cywilny, oznacza to, że każda osoba, która do tej pory nie miała styczności z bronią palną, może skorzystać z wybranych ofert firmy „Strzelec”.

Szkolenia prowadzone są przez właściciela, jednak w zależności od zlecenia pracujemy z udziałem wykwalifikowanych instruktorów. Do naszej kadry należą byli wojskowi, oraz czynni pracownicy służb - instruktorzy, specjaliści, oraz trenerzy z wieloletnim stażem w zakresie taktyki, oraz posługiwania się bronią palną. Właściciel Ryszard Lech posiada uprawnienia :

  • Instruktor strzelectwa sportowego

  • Instruktor strzelectwa bojowego i praktycznego

  • Instruktor taktyki ochrony

  • Instruktor strzelectwa myśliwskiego

  • Instruktor taktyki specjalnej

  • Licencjonowany sędzia strzelectwa sportowego

  • Sędzia strzelectwa myśliwskiego

  • biegły Sądowy w dziedzinie Broń i Balistyka

dodatkowo uprawnienia do prowadzenia zajęć na strzelnicach, oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, licencje pracownika ochrony, patent strzelecki, stopnie mistrzowskie sztuk walki Karate i Combat Ju-Jitsu i poświadczenie bezpieczeństwa ABW.


ponadto


Firma Szkoleniowo-Usługowa „Strzelec” objęta jest systemem oświaty i posiada status Niepublicznej Placówki Oświatowej Kształcenia Ustawicznego, kształcenie dla dorosłych systemem stacjonarnym i zaoczne. Oznacza to, iż „Strzelec” jest podmiotem kształcącym w zawodzie pracownika ochrony fizycznej. Działając na podstawie Ustawy o Systemie Oświaty oraz Rozporządzenia Minister Edukacji w sprawie Placówek Kształcenia Ustawicznego organizujemy kursy, oraz szkolenia doskonalące, zakończone wystawieniem odpowiedniego certyfikatu. Podstawą prawną działalności placówki jest również nadany statut, a nadzór nad działalnością sprawuje Dolnośląski Kurator Oświaty we Wrocławiu.


Firma Szkoleniowo-Usługowa "STRZELEC" Ryszard Lech

Tel.  517-029-867

email: lechryszard@o2.pl

NIP 886-181-66-12

nr. konta PKO BP  50 1020 3017 0000 2002 0295 4006

Siedziba, oraz główna działalność firmy mieści się w okolicy Jeleniej Góry.

Zapraszamy do współpracy

Wpisz treść wiadomości.
Wpisz swój adres email.Przepisz kod z obrazka.