http://www.strzelec.witryna.info/

 

DLA FIRM

przedstawiamy ofertę dwojakiego rodzaju :

Oferta

dla przedsiębiorców, których zakres działalności nie jest związany z bronią,

a którzy chcieliby skorzystać z różnych form rekreacji strzeleckiej dla siebie, lub swoich pracowników. I tu na życzenie zaproponujemy imprezę wg. naszego panelu, lub dostosujemy się do pomysłu Państwa.

Przykładowo :Zakładowa impreza integracyjna.

Na życzenie w formie zawodów, pomiędzy pracownikami a pracodawcami, pomiędzy kobietami a mężczyznami, pomiędzy samym kierownictwem lub jako pakiet  wg. innego dowolnego pomysłu. Wybieracie sami broń, cele oraz rodzaj konkurencji. Adrenalina gwarantowana.


Firmowe spotkanie okolicznościowe.

Forma przeprowadzenia strzelania dostosowana do okoliczności zamówienia Firmy. Np. zaproszenie przedstawicieli innej firmy do współpracy na gruncie strzelnicy, albo okrągła rocznica, awans, fuzja, zasłużeni solenizanci, czy uwieńczenie dobrego kontraktu.  Ludzie zapamiętają was, bo zapamiętają oryginalne miejsce w którym się spotkaliście.


Piknik strzelecki.

Niezobowiązująca impreza strzelecka dla osób, które nie pochwalają rywalizacji, a wystarczą im emocje z samego strzelania z prawdziwej broni bojowej. Jeżeli chcecie Państwo zapoznać się z bronią i po prostu postrzelać i tak gwarantuję niezapomniane emocje.


Inne formy rekreacji.

Ograniczają nas tylko dwie rzeczy - własna wyobraźnia, oraz przepisy bezpieczeństwa oznacza to, że zrealizujemy prawie każdy pomysł, jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się do możliwości i środków. Promujemy hasło ”Strzelać każdy może” jeżeli twoja praca polega na tym, że siedzisz tylko za biurkiem lub za kierownicą samochodu i chcesz przerwać codzienną rutynę, to jest oferta dla Ciebie. Pamiętaj nie musisz iść do wojska żeby postrzelać z "Kałasznikowa", przyjdź odstresować się do nas, na strzelnicy  zapomnisz o pędzie tego świata.


Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić temat, po wstępnych uzgodnieniach sporządzimy do akceptacji konkretną ofertę. Zapraszamy. 

Oferta

dla przedsiębiorców, którzy dysponują bronią

obiektową

Dla Firm których pracownicy wykonują zadania z przydzieloną bronią służbową,   organizujemy kursy, oraz szkolenia, umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych.   Mamy doświadczenie w szkoleniach licencjonowanych pracowników ochrony, pracowników Wewnętrznych Służb Ochrony i pracowników Samodzielnych Uzbrojonych Formacji Ochronnych, pracowników służb mundurowych, słuchaczy szkół mundurowych, oraz pracowników innych instytucji i firm.


Oferujemy szkolenia m. innymi z zakresu :


Wyszkolenie strzeleckie :

- przepisy BHP

- podstawowe zasady posługiwania się bronią

- budowa i działanie broni i amunicji

- przeprowadzenie strzelań kontrolnych


Taktyka strzelecka :

- postawy strzeleckie

- praca z bronią

- poruszanie się z bronią

- współpraca z partnerem oraz inne …

Podstawowa Taktyka i Techniki Interwencyjne :

- psychologia agresji

- reakcje na niespodziewany atak

- użycie środków przymusu bezpośredniego

- walka w bliskim kontakcie i inne …

Taktyka konwojowa :

- szyki konwojowe

- praca w zespole

- działanie w sytuacjach zagrożenia

- reakcje na atak - ewakuacja

- inne …

Nasza działalność jest objęta systemem oświaty, posiadamy status Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego, dla służb oraz firm ochroniarskich szkolenia strzeleckie zwolnione są z podatku Vat, wystawiamy rachunek.


Ważne - prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.


Instruktorzy firmy „Strzelec” specjalizują się w taktyce i strzelectwie bojowym przewidzianym dla służb. W naszych działaniach, współpracujemy z innymi firmami szkoleniowymi w zależności od potrzeb, oraz wymagań zleceniodawcy. Zapewniamy profesjonalną kadrę instruktorów oraz trenerów, którzy posiadają pełne kwalifikacje do wymienionych zadań. Szkolenia prowadzimy na naszej strzelnicy bazowej LOK, w Jeżowie Sudeckim koło Jeleniej Góry, niemniej w razie potrzeby przeprowadzimy szkolenie na terenie wybranym w państwa propozycji. Posiadamy odpowiedni sprzęt BHP, oraz pomoce dydaktyczne na potrzeby zajęć.


Zapraszamy do współpracy.