http://www.strzelec.witryna.info/
ochronniki słuchu

 

Bezpieczeństwo na strzelnicy jest czynnikiem najważniejszym, stosujemy się do zasady, że jak będzie bezpiecznie to będzie i fajna zabawa, aby tak było pamiętaj, że:

 

Instruktor prowadzący zajęcia jest na strzelnicy najważniejszy, krótko mówiąc wykonujemy tylko jego polecenia i nie robimy niczego, czego nam nie poleci, zasada ta dotyczy wszystkich znajdujących się na strzelnicy. Instruktor przed strzelaniem zaznajomi Cię z regulaminem obiektu omówi zasady bezpieczeństwa i przeszkoli z posługiwania się bronią, pytaj go o wszystko, jest po to żeby Ci pomóc i żebyś dobrze się bawił.

 

Jeżeli spożyłeś alkohol umów się na inny termin, bo tego dnia nic już z tego nie będzie, nie da się pogodzić nawet odrobiny alkoholu i broni palnej w ręce.

 

Kiedy będziesz już gotów i weźmiesz broń do ręki pamiętaj, broń zawsze traktujemy tak jakby była naładowana, wylot lufy kierujemy tylko w bezpiecznym kierunku np. do tarcz. Podczas strzelań nie wygłupiamy się broń to nie zabawka, pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i osób z którymi przyjechałeś.